Co u nás získáte?

Zejména jsme zaměření na zlepšení stravovacích návyků. Každý odborník Vám potvrdí, že je jediná trvalá cesta, jak si udržovat správnou váhu.

Pomůžeme Vám „vyladit“ Váš jídelníček pomocí funkčních potravin a inteligentní výživy tak, abyste dosáhli svůj cíl, ale nebylo to pro Vás omezující, jak společensky tak časově.

Naše zákazníky vedeme ke zdravému životnímu stylu

Naše zákazníky vedeme ke zdravému životnímu stylu a zlepšení stravovacích návyků, jak z běžné stravy, tak pomocí zdravých a funkčních potravin, které jejich stravování zásadně obohatí. V této oblasti pracujeme výhradně s výrobky špičkové kvality, které jsou pouze z přírodních zdrojů od společnosti Herbalife Nutrition, která je po více než 35-ti letech existence na trhu největší firmou na světě v oblasti potravinových doplňků na přírodní bázi pro regulaci hmotnosti, optimální a sportovní výživu, operuje ve víc jak 90ti zemích světa na 5-ti kontinentech s maloobchodním obratem přes 7,5 miliard dolarů. Je to společnost, která má důvěru a jejíž výrobky jsou používány skutečnými megahvězdami sportu světového formátu, jako je např.

Cristiano Ronaldo

Čtyřnásobný držitel Zlatého míče FIFA, portugalský fotbalový útočník

...a mnoho dalších, kteří používají naše výrobky, jako součást vyvážené výživy, kdy jim pomáhají dosahovat výjimečné výkony.

Herbalife si zakládá na nejvyšším standardu kvality zpracování a kontroly přírodních surovin, které jsou zpracovány do našich zdravých potravin, neustále investuje do zlepšení současných produktů a do vývoje nových linií. Toto mají na starost nejlepší světoví lékaři zaměření na lidskou výživu, jako např.

David Heber, M.D., Ph.D., F.A.C.P., F.A.C.N.

šéf Centra lidské výživy při UCLA a podle žebříčku Reuters za r. 2014 celosvětově nejvlivnější vědecká kapacita

Louis Ignarro, Ph.D., Nositel Nobelovy ceny

nositel Nobelovy ceny za medicínu

Julián Alvarez García, M.D., Ph.D.

Uznávaný odborník na sportovní medicínu, který za posledních 25 let vedl řadu profesionálních sportovců, včetně olympijských týmů.

Kromě stravovacích plánů máme také další podpůrné programy:

Kurz výživy a správného stravování - Jedná se o vzdělávací kurz určený zájemcům o správnou výživu organizmu, která vede k větší energii v průběhu dne, ideální váze a celkově lepší kondici. V 6 základních tématech kurzu správného stravování:

  • Pochopíte základní principy lidského metabolismu a udržování ideální váhy.
  • Dozvíte se, jak správně nakupovat a vařit.
  • Poradíme Vám, na co v potravinách dávat pozor a jak je správně kombinovat.
  • Budete lépe zvládat stres, únavu a podrážděnost, protože Vám stoupne energie a sebevědomí.

 

Osobní vedení, pravidelné konzultace, sledování tělesné skladby.

Individuální výživa, je to co nás charakterizuje. Vstupní analýza skladby těla zajišťuje, aby byly navrhované změny přesně na míru, určíme individuální faktory podle kterých se potom realizuje stravovací plán.

Naším hlavním motem je: zhubnout zdravě a navždy.

Proto nám nejde jen o zhubnutí, ale zejména se zajímáme o to, co se v tom těle děje a že se vylepšuje tělesná skladba.

Měřitelné výsledky

(pokud ne, tak dostanete peníze zpět)