Skvělé výsledky

Všichni klienti dosahují úžasné výsledky, zejména díky tomu, že náš koncept není nijak extrémní, kde by se cokoli úplně zakazovalo a zejména je nenáročný na čas.

Žijeme v době, kdy běžný životní styl neobsahuje přirozeně tolik pohybu, jak to tomu bylo v minulosti, potraviny navíc, už taky nejsou co bývaly a vlivem pracovního a společenského vytížení není jednoduché tento pohyb dohnat.

Žijeme moderní život, tak bychom měli jíst také moderní stravu.

Na tuto situaci je mnoho různých přístupů, ale na jednom se shodnou všichni a to je, že jedinou dlouhodobou metodou je změna stravovacích návyků a životního stylu.

To je přesně to na co se zaměřujeme navíc ještě způsobem, který není náročný na realizaci a to jak finančně, tak časově.

Příběhy našich klientů:

Vladimíra Bayerová

Pracuji v kanceláři, mám málo pohybu, a proto jsou u mne větší sklony k nabírání váhy. Kila navíc jsem nabrala postupně za delší dobu a nedařilo se mi udržet si ideální váhu. V minulosti jsem vyzkoušela několik diet, a když se mi někdy podařilo shodit nějaké to kilo, vždy jsem jej nabrala zpět a někdy i víc. Rozhodla jsem se proto využít internetové nabídky Centra redukce váhy. Vyplnila jsem dotazník a poté mě telefonicky kontaktovala odborná poradkyně. Po prvním rozhovoru mi sestavila program přímo „na tělo“ a zaslala mi produkty pro redukci váhy. Již po prvních týdnech zahájení výživového programu jsem já i mé okolí viděla rozdíl, a to hlavně v centimetrech.

Renata Kadlecová

Vysoká nadváha a já? To nikdy ke mně nešlo. Od dítěte jsem byla "samá ruka, samá noha."Problémy s váhou jsem nikdy nemusela řešit. Rok s rokem se sešel a přišly tři děti. Co dítě, to o 20kg těžší! A co "čert nechtěl", vždy mi nějaké to kilo zůstalo. K tomu špatná životospráva a noční vyjídání ledničky. Při mé výšce 163cm byl výsledek 86kg,vysoký krevní tlak a bolest nohou. V létě 2008 jsem 3 měsíce marodila a to byl pro mě a má kila KONEC. Znamenalo to jen další nárůst váhy-až na 90kilo! "MUSÍM NĚCO DĚLAT"! "KONEC PŘIBÍRÁNÍ"! A tak, jak jsem řekla, tak jsem splnila.

Michal Masár

Od základnej školy som patril k ľudom, ktorí boli trochu viac pri tele, aj keď som sa vždy venoval a venujem stále športu. Naučil som sa s tým žiť a nejak ma to moc netrápilo, ale asi pred rokom som sa po dlhom čase postavil na váhu a bol som zhrozený tým číslom, a povedal som si, že musím s tým niečo konečne robiť. Tak som začal premýšlať, čo by som mohol pre seba spraviť, aby som sa cítil lepšie a čosi aj schudol.

Lucie Pávková

Než jsem se potkala s nutričním konceptem Herbalife, tak jsem mívala nafouklé břicho, akné a často jsem byla unavená. Přesto, že jsem sportovala, tak jsem nabírala až na 92kg. Hledala jsem nějaké dlouhodobé řešení hubnutí a udržení váhy. S nutričním konceptem Herbalife jsem po 3 měsících měla dole prvních 6kg, jednoduše, lehce a bez náročného cvičebního režimu. Za další 4 měsíce jsem zhodila na váhu 72 kg, což byla váha v mých 15ti letech . Nyní si váhu držím, cítím se fantasticky a mimochodem jsem za minulý měsíc zhodila další 2kg - proštíhlila se na velikost S/36 z původních XXL/46. Kondice mi úžasně roste, mám plno energie a díky kvalitní a komplexní výživě žiji aktivní životní styl.

Andrea Satmarová

Volám sa Andrea, mám 29 rokov a momentálne som na druhej rodičovskej dovolenke. Po prvom pôrode som potrebovala schudnúť, aj keď priznať si to bolo pre mňa veľmi ťažké. Mala som 86kg, trpela som bolesťami hlavy, tráviacimi ťažkosťami, mala som oslabenú imunitu a bola som nonstop unavená. Po prvom týždni užívania stravovacieho plánu som videla prvé výsledky, čo bolo pre mňa obrovskou motiváciou pokračovať ďalej. Podarilo sa mi schudnút 23kg, 23cm v páse, 28cm v bokoch a 17cm na jednom stehne. Prišlo druhé tehotenstvo a po druhom pôrode som sa do chudnutia pustila opäť. Zhodila som už 10kg, dostala som sa na svoju pôvodnú váhu a cítim sa skvele. Momentálne sa celá rodina aktívne venujeme športu, čo je pre mňa bez nadbytočných kilogramov oveľa väčšia zábava a to najmä vďaka zmene životného štýlu a osobnému vedeniu môjho poradcu.

Vladimíra Štyglicová

Po druhém porodu mi zůstalo 5kg navíc a vlivem stresu se kg nabalily na koncových 78kg. To bylo v červnu 2015. Tehdy jsem se rozhodla, že musím učinit změnu. Protože jsem byla nejen nespokojena se svou váhou, kdy jsem se obloukem vyhýbala zrcadlu, ale byla jsem i podrážděná, prostě celkově nespokojená. Jsem maminka samoživitelka dvou dětí a můj den vypadal následovně - budíček v 6h, vypravit děti do školky = žádná snídaně, pak šup do práce - svačinka něco sladkého, oběd, odpoledne zase nějaká sladkost, pro děti do školky, obstarat zahradu a dům, dát dětem večeři, uspat je a ve 22h jsem zjistila, že jsem nevečeřela a tak jsem si řekla, že na noc jíst už přece nebudu. Spánek ve 2h v noci a ráno opět nanovo. Pitný režim byl 1/2 l vody denně. Tohle se pak také odrazilo na těch daných kilech. V tu dobu jsem potkala svou poradkyni Herbalife a začaly jsme měnit mé stravovací návyky a denní rituály.Začala jsem používat Rozšířený stravovací program a výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Po 5 měsících jsem měla dole 10kg, -10cm v pase. Velikostně to bylo z XL na vel. XS. Po roce redukce váhy jsem na 65 kg, -13cm v pase. Z výživy Herbalife jsem nadšená a stále pracuji na vylepšení mého výsledku.

Silvia Súcka

Po narodení synčeka som mala dosť podkožného tuku, ktorý mi prekážal, a málo energie. Nestíhala som sa pravidelne a vyváženo stravovať. Po dojčení som si nadstavila cieľ na zmenu. Po nadstavený nutričného plánu som za 12 mesiacov znížila hmotnosť o 12 kg. Prirodzezene mi vzrastala kondícia čo ma motivovalo k vyššej zmene. Vďaka správnej kondičnej výžive a pohybovej aktivite som za ďalších 6 mesiacov znížila váhu síce len o 4 kg, ale výrazne som znížila podkožný tuk za účelom udržania svalovej hmoty. Teraz viem, že vždy to bude 80% j o vyžive a 20% o pohybe. Cítim sa vo výbornej forme a život sa tým veľmi zmení v každej oblasti.

Lenka Vojancová

Jmenuji se Lenka Vojancová, mám 48let s váhou jsem zápasila již několik let. Několikrát se mi podařilo ubrat na váze ,ale vždy po čase se zase vrátila a někdy i něco navíc. Přestala jsem po všech snažení hubnout věřit, že se mi podaří redukovat váhu. ,,Už mi je 48 let a jsou tady zdravotní problémy, nemůžeš se moc hýbat ,tak to holka asi už nepůjde." To jsem si říkala. Jednoho dne jsem si na internetu všimla dotazníku, Vypsala jsem ho a poslala! Ozvala se moje poradkyně ,která mi vše vysvětlila, poradila a tak jsem začala. Od ledna, kdy má velikost byla i XXL, jsem se již po prvních týdnech zmenšovala. Cítila jsem se fantasticky, plná energie, a po prvních měsících i velké zlepšení zdravotního stavu. Váha šla očividně dolu a již po měsíci si okolí začalo všímat jak se mi doslova před očima mění postava. Do dnešního dne jsem ubrala na váze 18kg ,21cm v pase, cítím se fantasticky, plná energie, zdravější a šťastnější. Nepoznala jsem chutnější , zdravější a hlavně tak účinné produkty! Bez hladovění ,většího omezování! Také je každému můžu jen a jen doporučit. Jsem naprosto nadšená, ze všech produktů firmy Herbalife! Děkuji tímto mé poradkyni Evě za péči,vedení a pomoc!